Współpraca z nami jest szybka, łatwa i przyjemna. Do współpracy zapraszamy właścicieli sklepów oraz stoisk handlowych, a także producentów wyrobów galanteryjnych.
Jeżeli jesteś właścicielem sklepu i szukasz wyjątkowych produktów, które uzupełnią twój asortyment i zadowolą twoich wymagających klientów, oraz dbasz oto, aby w Twoim sklepie często pojawiał się nowy i modny towar, czekamy właśnie na Ciebie!

współpraca z producentami

Jesteś producentem?

Jeżeli jesteś producentem wyrobów galanteryjnych, chcesz zaprezentować swoje produkty i zwiększyć sprzedaż, to świetnie trafiłeś. Dzięki współpracy z nami twoje produkty trafią do większej ilości klientów oraz zwiększysz świadomość swojej marki. Natomiast my, dzięki współpracy poszerzymy swój asortyment. Podejmij z nami współpracę!

Współprace możesz podjąć na trzy sposoby

Hurtownia stacjonarna

Zapraszamy do naszej hurtowni w Szycach, koło Krakowa. Zapewniamy profesjonalną obsługę i szeroki wybór produktów. Nasz doświadczony i zgrany zespół starannie Cię obsłuży oraz doradzi w zakupach.

Przez e-mail

Wybierz produkty, które Cię interesują, wyślij nam wiadmość i złóż zamówienie szybko i sprawnie.

Przez telefon

Nie masz czasu aby przyjechać do nas lub składać zamówienie przez Internet? Złóż zamówienie przez telefon. Zadzwoń (695 988 448 , 12 378 43 96) i powiedz naszemu pracownikowi co Cię interesuję. Profesjonalnie i szybko Cię obsłużymy.

Zapraszamy do naszej hurtowni

Nie czekaj, podejmij z Nami współpracę już dziś! Zaufało nam już wielu, zadowolonych klientów.

Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko

  Telefon

  Email

  Firma

  Temat

  Wiadomość