Hurtownia Fortis istnieje na rynku od 2003 r. Nasza siedziba znajduje się w Szycach, koło Krakowa. Jesteśmy bezpośrednim importerem torebek z Włoch i Francji, oraz dystrybutorem torebek polskich producentów.
Współpracujemy z zaufanymi i sprawdzonymi producentami m.in. : Alex Max, David Jones, Gallantry, Silviarosa, Victoria, Marina Galanti, Tommasini, Dll Sky, Sara Moda, ILF, Bestini, BLUMARI, Potri, Maria C, Lookat, Dudlin, Tom&Eva, Pierre Cardin, Diana&CO, Flora&CO. W naszej ofercie znajdują się tysiące modeli najwyższej jakości, zgodnych z aktualnymi trendami światowej mody. Oprócz torebek z tworzywa i ze skóry naturalnej, oferujemy także torby podróżne, walizki, portfele, plecaki.

nasz cel

Nasz cel

Celem naszej firmy jest dbanie o pełne zadowolenie klienta i dostarczanie produktów najwyższej klasy i jakości. Dbamy nie tylko o jakość produktów, ale także jakość obsługi, staramy się aby obsługa i realizacja zamówień była szybka i sprawna.
Nasi klienci są dla nas bardzo ważni, dlatego staramy się zapewnić satysfakcję i dbamy oto aby każdy znalazł dla siebie coś interesującego – nie jesteśmy w pełni zadowoleni dopóki nie spełniły oczekiwań naszych klientów.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Starannie dobrane towary

towar najwyższej jakości, zgodny ze światową modą

Niskie i konkurencyjne ceny

dzięki bezpośredniemu importowi, bez pośredników posiadamy niskie ceny

Cotygodniowa dostawa

gwarantujemy dostawy nowego towaru co tydzień

Zacznij z nami współpracę

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz warunkami dotyczącymi współpracy.

Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko

  Telefon

  Email

  Firma

  Temat

  Wiadomość