Hurtownia Fortis istnieje na rynku od 2003 r. Nasza siedziba znajduje się w Szycach, koło Krakowa. Jesteśmy bezpośrednim importerem torebek z Włoch i Francji, oraz dystrybutorem torebek polskich producentów.
Współpracujemy z zaufanymi i sprawdzonymi producentami m.in. : Seka, David Jones, Gallantry, Conci, Victoria, Marina Galanti, Galucci, Dll Sky, Sara Moda, ILF, Bestini, BLUMARI, MaxModa, Marchello, Pierre Cardin, Diana&CO, Flora&CO. W naszej ofercie znajdują się tysiące modeli najwyższej jakości, zgodnych z aktualnymi trendami światowej mody. Oprócz torebek z tworzywa i ze skóry naturalnej, oferujemy także torby podróżne, walizki, portfele, plecaki.

nasz cel

Nasz cel

Celem naszej firmy jest dbanie o pełne zadowolenie klienta i dostarczanie produktów najwyższej klasy i jakości. Dbamy nie tylko o jakość produktów, ale także jakość obsługi, staramy się aby obsługa i realizacja zamówień była szybka i sprawna.
Nasi klienci są dla nas bardzo ważni, dlatego staramy się zapewnić satysfakcję i dbamy oto aby każdy znalazł dla siebie coś interesującego – nie jesteśmy w pełni zadowoleni dopóki nie spełniły oczekiwań naszych klientów.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Starannie dobrane towary

towar najwyższej jakości, zgodny ze światową modą

Niskie i konkurencyjne ceny

dzięki bezpośredniemu importowi, bez pośredników posiadamy niskie ceny

Cotygodniowa dostawa

gwarantujemy dostawy nowego towaru co tydzień

Zacznij z nami współpracę

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz warunkami dotyczącymi współpracy.

Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko
  Telefon
  Email
  Firma
  Temat
  Wiadomość