trendy wiosna lato 2017

Torebki – trendy wiosna lato 2017

Trendy wśród torebek w sezonie wiosna/lato 2017 są różnorodne i oryginalne, z pewnością każdy znajdzie dla siebie idealny fason. W tym sezonie na pewno nie będzie nudy ani nadmiaru klasyki.
Zapoznaliśmy się z najnowszymi modelami torebek, prosto ze światowych wybiegów, aby ułatwić Naszym klientom zakupy.
Oprócz fasonów, zwróciliśmy też uwagę na rozmiary torebek oraz sposób w jaki je nosić.

Rozmiar XXL i XXS

Hitem sezonu będą torebki w rozmiarach XXL a także opozycyjne do nich, mikrotorebeczki w rozmiarze XXS.
Torby w dużych rozmiarach są idealne dla osób, które noszą przy sobie dużo rzeczy i lubią bardzo pakowne torby. Do toreb XXL możemy zaliczyć torby typu shopper bag czy duże worki.
Torebeczki w małym rozmiarze są następstwem torebek, w których można było zmieścić tylko smartfona. Torebki w rozmiarze XXS są efektownym dodatkiem i ładnie się prezentują, lecz zmieścimy w nich tylko ulubioną szminkę.

Do ręki i na ramię

Nowością zdecydowanie jest trend na noszenie torebek w ręce lub na przedramieniu. Tu najlepiej sprawdzą się listonoszki, kopertówki lub inne torebki na krótkim uchwycie.
Nie zrezygnujemy jednak całkowicie z torebek na ramię – wciąż pozostają modne. Jest to najwygodniejszy sposób dla większości kobiet. W ten sposób możemy nosić każdy fason torebki.
Oba sposoby noszenia łączą ze sobą dodatki i uchwyty. W sezonie wiosna/lato 2017 modne będą różnego rodzaju łańcuchy, szerokie paski a także uchwyty w kształcie koła drewnianego lub metalowego. Wokół koła wszystko się będzie kręcić w tym sezonie. Modne też będą całe torebki w kształcie koła.

Worki i plecaki

Na czasie wciąż będą worki inspirowane latami 80. Będziemy je nosić w różnych kolorach, fasonach i rozmiarach, a także wykonane z różnych materiałów.
Wciąż modne od kilku sezonów pozostają także plecaki. Co raz częściej i chętniej sięgamy po nie niż po zwykłe torebki. Wersji jest wiele od eleganckich po te sportowe, w różnych kolorach i rozmiarach.

W sezonie wiosna/lato 2017 modne także będą torebki dopasowane do stroju, w kształcie podkówki, ekstrawaganckie i nieco dziecinne w kształcie misiów pluszowych czy jednorożców, a także te klasyczne i bardzo kobiece, szczególnie w kształcie kuferków.
W modzie będą także odważne, wzorzyste i bardzo kolorowe modele torebek, szczególnie te w kwiaty.